בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כלכליסט 
ערוץ 20 בדרך לשידור מהדורת חדשות 

ערוץ 20 בדרך לשידור מהדורת חדשות

 
כלכליסט |
 
אלירן מלכי, כלכליסט

המועצה לשידורי כבלים ולוויין החליטה לקיים שימוע ציבורי בטרם תאשר את בקשת ערוץ 20 לשדר חדשות. הציבור יוכל להגיש הסתייגויות, ואם תאושר הבקשה יכול הערוץ לשדר מהדורה בת שעה

 
 
 
 
Calcalist
 
 
 
 
 
ערוץ 20 . צילום: נדב כהן יונתן
 ערוץ 20 . צילום: נדב כהן יונתן 
 צילום: Calcalist 
 
המועצה לשידורי כבלים ולוויין החליטה היום (ה') לקיים שימוע ציבורי בטרם תאשר את בקשת ערוץ 20 לשדר חדשות. במהלך השימוע יוכל הציבור הרחב להגיש למועצה הסתייגויות להענקת היתר מהדורת החדשות לערוץ. במידה שהמועצה תאשר את הבקשה, הערוץ יוכל לשדר מהדורה בת שעה, ובנוסף שלושה מבזקי חדשות של עשר דקות כל אחד.
ערוץ 20, שעלה לאוויר בחודש אוגוסט 2014 ושהייעוד שנקבע לו הוא שידורי מורשת, רשאי כחלק מהרישיון שלו לשדר חדשות בתנאי שמועצת הכבלים והלוויין, הרגולטור המפקח עליו, יאשר לו לעשות זאת. בחודש מרץ החל הערוץ את הליך הבקשה לקבל היתר שידור החדשות מהמועצה, וערך את כל השינויים לצורך כך.
שידורי החדשות ייכללו במכסת התכנים הכלליים (תכנים שאינם שידורי מורשת), העומדים על 25% מכלל שידורי הערוץ. כחלק מההחלטה על פרסום השימוע, החליטה המועצה לבצע שינויים בנספח האתיקה ובנספח ההפרדה המבנית והעסקית של הערוץ כך שיתאימו גם לשידורי חדשות. בנוסף קבעה המועצה כי הערוץ מחויב להצטרף למועצת העיתונות המחזיקה תקנון אתיקה המחייב את חבריה.
תוכנית "הפטריוטים" בערוץ 20 . צילום: נדב כהן יונתן
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by