בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
רק היום, רק היום 

רק היום, רק היום

 
 
יעל ניסקי, כסף פלוס

המבצעים, ההנחות, החצי-חינם. שבוע הספר אולי הפך לשוק, כפי שטוענים מבקריו, אבל אם כבר שוק, אז שווה לנצל את המצב. אספנו עבורכם כמה מהמבצעים המפתים של ההוצאות לאור הגדולות, וגם מבצעים של כמה קטנות. העיקר שתצאו בזול

 
 
 
 
Calcalist
 
 
 
 
 
יצאנו לבקר את שבוע הספר העברי בתל אביב וגילינו שוק. מאז שהיריד עבר מכיכר רבין לגני יהושע מסיבות ביטחוניות, אבדה החוויה האורבאנית והתחלפה במשהו מסחרי מאד. קהל המבקרים, כך נראה, מוצא ביריד תחומי עניין אחרים. היריד מצידו, מציע למבקרים הסחות דעת בצורת דוכני אוכל מהיר, ביתן ענק של בנק הפועלים ובית קפה נייד. מי שחש צורך עז לקנות מגבת עם הספר האחרון של מאיר שלו, יוכל למצוא אפילו חנות ניידת לממכר טקסטיל ביתי. ומסתבר שהיו לא מעט שקפצו על ההזדמנות.
 
 
מעבר לכך, קחו בחשבון שלא בכל דוכן של הוצאות הספרים הגדולות יהיה למוכרים משהו מעניין לומר לכם אודות הספרים, אז אל תפתחו יותר מדי ציפיות. את ההסברים המלומדים של המוכר הקבוע בחנות הספרים השכונתית לא תקבלו כאן. יוצאי דופן הם דוכני ההוצאות העצמאיות, עליהן נרחיב בהמשך.

מצד שני, תוכלו לקבל המון הסברים על מחירים ואופני תשלום שונים. הוצאות הספרים מציעות מבצעים שונים לכל צרכני הספרים הכבדים והתקופה הזאת היא אכן הזדמנות למלא את המדפים.

כדי שלא תלכו לאיבוד בשלל המבצעים וההנחות, ריכזנו עבורכם רשימה של המבצעים של רבות מהוצאות הספרים הגדולות והקטנות. כל הפרטים.
 

ההוצאות הגדולות

עם עובד: ההוצאה מציעה מגוון של רומנים, ספרי ילדים, ספרי עיון, שירה והרבה ספרים אחרים, בין היתר הוציאה את רבי המכר "יונה ונער" מאת מאיר שלו, "יסמין" מאת אלי עמיר ן"הביצה שהתחפשה" מאת דן פגיס.

בשבוע הספר ההוצאה מציעה כפל הנחות ומבצעים - 20% הנחה על כל הספרים וגם ספר שלישי ב- 19.90 שקלים. על קניה מעל 100 שקלים, מציעה ההוצאה ספר שלישי מתנה.

כנרת זמורה ביתן דביר: בין היתר הוציאה הוצאת הספרים רומנים, ספרי שירה, ספרי הדרכה, ספרי היסטוריה וספרי ילדים. תוכלו למצוא בדוכני ההוצאה ספרים כגון "המדריך הישראלי לאוכל אורגני" מאת שירי כץ ואביב לביא, "אם יש גן עדן" מאת רון לשם וכן את "רומן אמריקאי" מאת יהונתן גפן.

ההוצאה מעניקה הנחות של כ- 20% על מרבית הספרים בשבוע הספר ובנוסף לכך, הקונים שלושה ספרים במחיר הנחה מקבלים את הרביעי במתנה.
 
 
התחילו להרחיב את הספריה שלכם (צילום: stock.xchg)
 התחילו להרחיב את הספריה שלכם (צילום: stock.xchg)   
ידיעות ספרים (כולל משכל מבית ידיעות אחרונות וספרי חמד): הוצאת הספרים של ידיעות אחרונות הביאה לנו את רבי המכר כדוגמת "התמימים" מאת הרלן קובן, "דבש אריות" מאת דויד גרוסמן ו"חיים על נייר זכוכית" מאת יורם קניוק. בהוצאה מבחר של ספרי פרוזה, ספרי בישול והדרכה רבים וכמובן ספרי ילדים .

השבוע ההוצאה מציעה ספר שלישי מתנה על כל קניה של שני ספרים. בנוסף לכך, למעוניינים בספר בודד, ניתן לקבל הנחה של כ- 20 שקלים על כל ספר.

כתר (כולל ספרית מעריב, ינשוף ואחוזת בית): (אין קטלוג ואין אתר) הוצאת הספרים של רבי מכר כדוגמת "שלך סנדרו" מאת צבי ינאי, "חרוזי החיים והמוות" מאת עמוס עוז ו"קפקא על החוף" מאת הרוקי מורקמי.

ההוצאה מציעה בשבוע הספר 20% הנחה על ספר הראשון, 25% הנחה בקניה שני ספרים, 30% הנחה בקנית שלושה ספרים ו- 40% הנחה בקניה ארבעה ספרים ומעלה.

שוקן: ההוצאה מציעה על דוכניה ספרים כגון "עיונים מיימוניים" מאת אביעזר רביצקי, "הים שמעלינו" מאת אמנון רובינשטיין ו"המסות" מאת מישל מונטיין ובנוסף ספרי ביוגרפיה, כגון הביוגרפיה של רבין מאת יוסי גולדשטיין, כמו גם ספרי ילדים ואלבומים.

ההוצאה מציעה 20%-40% הנחה על כל הספרים בקטלוג.

מודן: ההוצאה שהביאה לכם ספרי בישול כגון "הכל מחזה עוף" של בני סיידא, "אפיה בריאה של אביגיל מייזליק וכמובן את "בישולה הידוע של שולה מודן. בנוסף תמצאו רבי מכר כדוגמת "ההיסטוריונית" מאת אליזבת קוסטובה ו"רודף העפיפונים" מאת חאלד חוסייני ועוד ספרים רבים אחרים מתחומים שונים.

ההוצאה מציעה 20% הנחה על כל הספרים או לחלופין ספר שני מתנה בקנית הספר הראשון במחיר מלא.

הקיבוץ המאוחד (ספרית פועלים, כולל הספרייה החדשה): בין ספרי ההוצאה נמנים "מישהו לרוץ איתו" מאת דויד גרוסמן, "על העיוורון" מאת ז'וז'ה סאראמאגו ו"השיבה מהודו" מאת א.ב. יהושע, כמו גם ספרי השירה של דליה רביקוביץ'. בנוסף לכך תוכלו למצוא בהוצאה ספרים רבים אחרים וכן ספרי עיון וספרי ילדים.

ההוצאה מציעה בשבוע הספר 20% הנחה על כל הספרים וכפל מבצעים- על כל קניה של שלושה ספרים במחיר הנחה מקבלים ספר רביעי מתנה.
 
בסוף, בבית, אפשר לנוח (אילוסטרציה: ASAP photos)
 בסוף, בבית, אפשר לנוח (אילוסטרציה: ASAP photos)   
מטר: ההוצאה מציעה מגוון של ספרים מתחום ההורות, הפסיכולוגיה ומדריכים לחיים נכונים, כמו גם סיפורת ורומנים, ספרי ילדים ומדריכי נסיעות. בין היתר, נמנים עם ספרי ההוצאה "הסיפור של גוגל" מאת דייויד א' וייז ומארק מאלסיד, "מוצרט – חייו ויצירתו" מאת ג'רמי סיפמן ו"דיאטת סונומה" מאת קוני גטרסן.

בשבוע הספר ההוצאה מציעה הנחות של כ- 20% על כל הספרים או לחלופין מבצע 1+1 או 2+2 ללקוחות לאומי כארד בלבד (אין כפל מבצעים והנחות).

למדא: ההוצאה של ספרי האוניברסיטה הפתוחה מאגדת ספרי לימוד מכל התחומים, החל מכימיה כללית וכלה בפסיכולוגיה התפתחותית. ספרים שימושיים לסטודנטים וגם למי שאוהב ללמוד ולעיין באופן עצמאי.

ההוצאה מציעה בשבוע הספר 35% הנחה על כל הספרים.

מפה: ההוצאה שהביאה לכם מפות, מדריכי טיולים, לקסיקונים ואטלסי כבישים, מציעה בשבוע הספר 25% הנחה על כל הספרים ואת הספר "צימרים מומלצים" מתנה על כל קניה מעל 149 שקלים.

כרטא: ההוצאה מציעה לקסיקונים, אטלסים, מפות ומדריכי טיולים כמו גם אנציקלופדיות, ספרי יהדות וספרי עיון אחרים. בשבוע הספר ההוצאה נותנת 20% הנחה על כל הספרים ואילו לקסיקונים ומפות נמכרים ב- 29.90 שקלים. כל הקונה שלושה ספרים במחיר המיוחד של שבוע הספר מקבל את הספר הרביעי מתנה.

אגב, לקוחות ישראכארט יוכלו לקבל ברוב דוכני ההוצאות ספר שלישי תמורת כוכבים על פי מפתח של שקל אחד המשתווה לשלושה כוכבים. המבצע הזה מתקיים לדוגמה בדוכני שוקן, עם עובד, מטר, כתר, למדא ואחרים.
 

הלל לעצמאים

שבוע הספר הוא הזדמנות מצוינת להיחשף ליוצרים עצמאיים שבוחרים להוציא את יצירותיהם שלא במסגרת הוצאת ספרים גדולה. "רציתי להציע לקוראים מחיר שווה לכל נפש" הסביר לנו אחד היוצרים שהוציא את יצירתו באופן עצמאי: "אם הייתי מוציא את הספר בהוצאת ספרים גדולה הוא היה מכפיל את מחירו". הבחירה בהוצאת ספר באופן עצמאי אינה רק בחירה מודעת, לעתים היא אף בחירה מחאתית.

סקרנו עבורכם מספר דוכנים של כמה יוצרים יוצאי דופן בנוף הממוסחר של שבוע הספר בתל אביב. היתרון הגדול הוא שתוכלו להיפגש איתם אישית כל השבוע ולדון ביצירתם. נשמה, אהבה וחיוך מובטחים לכם אם תבקרו אותם.

אנגלמאיר: האמן ויוצר הקומיקס זאב אנגלמאיר יפגוש אתכם כל יום בדוכן אישי בו הוא מציג ומוכר את יצירותיו. מדובר בהזדמנות בודדת להשיג את חוברות "סירופ" ומבחר מספריו, כגון "הגדה של פסח בנוסח אנגלמאיר" שנמכרת ב- 50 שקלים בלבד, ו"אנגלמאיר", קובץ הכולל את מיטב איוריו מעיתון ידיעות אחרונות ושערי עכבר העיר, בחצי המחיר.

מוזה: המוציא לאור של ההוצאה הצעירה "מוזה", אייל עמית, החליט להפסיק את עבודתו הנוחה והמרופדת בהיי-טק ופתח הוצאה לאור משלו. בהוצאה הספיק לפרסם שני ספרים מפרי עטו וכן הוציא לאור את ספרו הראשון של השחקן עמי סמולרצ'יק – "איפה אתה". עוד בהוצאה ספרי מסע וכן אגדה אורבאנית בפורמט מוסיקלי מיוחד. ספרי ההוצאה נמכרים במחיר של 40 שקלים לספר בודד, שני ספרים נמכרים ב- 70 שקלים, שלושה ספרים ב- 100 שקלים, ארבעה ספרים ב- 130 שקלים וחמישה ספרים ב- 160 שקלים.

לב אפור: עדי קפלן ושחר כרמל כתבו ואיירו את ספרם "ההורים של לב אפור" והוציאו אותו בהוצאה עצמאית. הספר נמכר בעיקר בחנויות בודדות בתל אביב כדוגמת "האוזן השלישית", "סלון מזל" ו"תולעת ספרים". בשבוע הספר תוכלו לפגוש אותם באופן אישי ולשמוע הסברים על יצירתם - סיפור רגיש על חיים של זוג צעיר בדרום תל אביב. הספר נמכר ב- 60 שקלים במקום 80-90 שקלים.
 
ותיק ומוכר. 'זבנג' של אורי פינק (מתוך האתר)
 ותיק ומוכר. 'זבנג' של אורי פינק (מתוך האתר)   
שריד מסוביבור: הסופר דב פרייברג משתתף ביריד שבוע הספר כל שנה, מזה 15 שנה, בדוכן עצמאי. הוא כתב והוציא בהוצאה עצמאית ארבעה ספרים על אודות החיים בשואה וכן על ההתמודדות שלאחריה. המפורסם ביניהם, "שריד מסוביבור", תורגם זה מכבר גם לאנגלית וזכה להצלחה. עוד מסדרת ספריו נמנים הספרים "להיות כאחד האדם", "מסע אל העבר" ו"שני עולמות". הספרים נמכרים במחירים שווים לכל נפש, החל מ- 25 שקלים עד 80 שקלים. בקניה של שלושה ספרים, מקבלים את הספר הרביעי מתנה.

הוצאת פלונית, אדומה ומעיין: שלושה מו"לים צעירים מתחום השירה הישראלית חברו יחד בדוכן עצמאי ויוצא דופן בשבוע הספר. "הוצאת פלונית" היא הוצאה חדשה של מחזורי שירה שצמחה מכתב העת "אורבניה" (כתב עת לשירה שהופץ בחינם). מחזור השירה הראשון בסדרה נמכר בשבוע הספר ב- 15 שקלים בלבד. בדוכן תוכלו למצוא גם את אסופת השירה "אדומה", שנערכה כמוצר רב תרבותי וכוללת שיתוף פעולה של משוררים יהודים וערבים. האסופה נמכרת בשבוע הספר ב- 20 שקלים בלבד.

אורי פינק ולי בלום: שני יוצרי קומיקס, האחד ותיק ומוכר והשני צעיר ורענן, חברו יחד לדוכן משותף בשבוע הספר בתל אביב. תוכלו להיפגש איתם אישית ולקנות מספריהם ואפילו לשמוע מיני הגיגים והסברים חייכניים. השניים יציעו לכם מחירים מיוחדים בדוכן העצמאי, לדוגמה, את הספר "חללניק" של לי בלום תוכלו לקנות במחיר של 39 שקלים במקום 49 שקלים ואת ה"חיזבאללה שואו" של אורי פינק תוכלו להשיג במחיר של 10 שקלים בלבד. אגב, כל הקונה ספר של אורי פינק מקבל אוטומאטית 10 שקלים הנחה על אחד מספרי לי בלום. מי שמחליט לעשות מנוי על חוברות "זבנג" מקבל ציור מקורי של אורי פינק מתנה.
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by